BMS VAKFI.

Bms Sosyal Dayanışma ve Kültür Vakfı 1992`de kurulup, asli amacı satış teşkilatında çalışan satış temsilcilerine sağlık yardımı hizmeti vermek amacıyla faaliyetlerine başladı. İlerleyen süreç içerisinde vakfımızın imkanlarının iyi hale gelmesiyle birlikte konut yardımı da başlatılmıştır.

Bms Satış Teşkilatı`na başlayan satış temsilcileri Bms Sosyal Yardımlaşma Vakfı`na da üye olmaya hak kazanıyor.

Üyelerimizin başlangıç giriş ödemesi olan 15 TL bağış dışında ödeme yapmaksızın vakfın imkanlarından yararlanabiliyor. Başta konut yardımı olmak üzere bugüne kadar üyelerimize ciddi imkanlar sunmuştur.

Konut yardımı imkanından yararlanmak için 12,5 sene bir fiil çalışma şartı aranmaktadır. Bugüne kadar bu imkandan yararlanmış, 33 aile konut sahibi olmuştur. Türkiye`de eşi benzeri olmayan bir örnektir.

BMS SPOR KULÜBÜ.

Şirketimizin Amatör spor dallarını desteklemek amacıyla BMS spor kulübü derneğini gururla kurmuştur. İlk kuruluşu 2010 yılında voleybol dalında olan BMS Spor Kulübü şu an aktif olarak basketbol branşında da faaliyet göstermektedir. Kulüp oyuncuları lisanslı oyuncular olup aktif olarak BMS kulübümüz müsabakalarda yer almaktadır.

Saygılarımızla

BMS Spor Kulübü Başkanı

Bizimle İletişime Geçin

Sizlerde iletişim formumuzu doldurarak veya bizi arayarak hemen iletişime geçebilirsiniz.

İletişime Geçin
0530 660 77 57